HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

Видете ги мислењата без одговор
 

Компјутери и технологија

 
ТемиМислења
Последно мислење
Нема нови мислења

Мобилни телефони и телефонија

Рецензии и дискусии за мобилни телефони, рингтонови, логоа, позадини,модели на телефони, услуги, компании...
00
Нема нови мислења

Софтвер

Дискусии поврзани со софтвер, новости, реценции на програми и сл.
11Оперативен Систе...
Сре Јан 14, 2009 4:45 pm
zidane10 Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Хардвер

Дискусии во врска со хардверот, нови делови и сл.
17Графички Карти...
Чет Јан 15, 2009 2:40 pm
zidane10 Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Програмирање и програмски јазици

C/C++, .NET, Java, Pascal, Delphi, VB, VC++... Дискусии, информации и помош.
00
Нема нови мислења

Оперативни системи и програми

Информации поврзани со сите оперативни системи, нови корисни програми, антивируси и сл.
00
Нема нови мислења

Веб дизајн, графички дизајн и развој

Новости, интересни алатки, рецензии на нови страници и секакви информации во врска со web developing.
00
Нема нови мислења

Интернет и мрежи

Интернет провајдери, нови понуди, помош околу изведување на WAN и LAN решенија.
00
Нема нови мислења

Игри

Најновите игри, рецензии, мислења, совети...
11Pro Evolution So...
Пет Јан 16, 2009 10:54 am
zidane10 Видете го последното мислење
Компјутери и технологија Empty
 Теми  Одговори  Автор  Видено е  Последно мислење 
No message.
 Вратете се на почетокот 
Членови кои го разгледуваат овој форум: Никој
Модератори:Никој
Permissions in this forum:Не можете да испраќате нови теми во форумот
Не можете да одговарате на темите во форумот
-
Сортирај по:  
Отиди до:  
Нови мислења Нови мислења
Нови мислења [ Популарни теми ] Нови мислења [ Популарни теми ]
Нови мислења [ Заклучена тема ] Нови мислења [ Заклучена тема ]
Нема нови мислења Нема нови мислења
Нема нови мислења [ Популарни теми ] Нема нови мислења [ Популарни теми ]
Нема нови мислења[ Заклучена тема ] Нема нови мислења[ Заклучена тема ]
Објава Објава
Global announcement Global announcement
Важна тема Важна тема