Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Доколку сакате да се претставите отворете нова тема...

Go down 
АвторПорака
Admin
Администратор
АдминистраторБрој на мислења : 15
Registration date : 2009-01-13

Доколку сакате да се претставите отворете нова тема... Empty
ПишувањеПредмет: Доколку сакате да се претставите отворете нова тема...   Доколку сакате да се претставите отворете нова тема... Icon_minitimeВто Јан 13, 2009 4:41 pm

Значи доколку сакате да се претставите,отворете нова тема,вклучувајки го вашето име колку години,кратка биографија...
Вратете се на почетокот Go down
https://reklamiraj.macedonianforum.net
 
Доколку сакате да се претставите отворете нова тема...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Рекламирај :: Претставете се!-
Отиди до: