Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Се бараат модератори...

Go down 
2 posters
АвторПорака
Admin
Администратор
АдминистраторБрој на мислења : 15
Registration date : 2009-01-13

Се бараат модератори... Empty
ПишувањеПредмет: Се бараат модератори...   Се бараат модератори... Icon_minitimeСре Јан 14, 2009 5:37 pm

Сепак само што го отворивме форумов мислам дека ке имаме потреба од модератори... Ајде пријавете се тука...Ние ке одлучиме дали ке бидете...
Вратете се на почетокот Go down
https://reklamiraj.macedonianforum.net
linz
ПочетникБрој на мислења : 4
Местолокација : Srbija
Занимање : Kockanje
Registration date : 2009-01-15

Се бараат модератори... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Се бараат модератори...   Се бараат модератори... Icon_minitimeЧет Јан 15, 2009 10:34 am

Jas sakam da bidam moderator !
Sekako ako moze ?
Вратете се на почетокот Go down
 
Се бараат модератори...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Рекламирај :: Известувања и Новости-
Отиди до: