HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 http://mkpredavatel.niceboard.com/

Go down 
АвторПорака
Dingo+
Почетник


Број на мислења : 5
Местолокација : Скопје, Република Македонија
Занимање : Администартор на МКПредавател
Registration date : 2012-08-05

ПишувањеПредмет: http://mkpredavatel.niceboard.com/   Нед Aвг 05, 2012 5:20 pm

Форумот е дел од мојот сајт за online бесплатна телевизија МКПредавател
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dingo+
Почетник


Број на мислења : 5
Местолокација : Скопје, Република Македонија
Занимање : Администартор на МКПредавател
Registration date : 2012-08-05

ПишувањеПредмет: Re: http://mkpredavatel.niceboard.com/   Чет Aвг 09, 2012 10:15 am

Ајде друштво, сакам да видам критики, коментари и пофалби за форумот. Што мислите ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
http://mkpredavatel.niceboard.com/
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Рекламирајња не вашите веб страни,форуми,блогови,цс сервери... :: Форуми-
Отиди до: