HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 ФОРУМ-ТОРМОЗЕЊЕ

Go down 
АвторПорака
Месечинка
Почетник


Број на мислења : 1
Местолокација : Скопје-Ѓорче Петров
Занимање : Студент
Registration date : 2009-01-18

ПишувањеПредмет: ФОРУМ-ТОРМОЗЕЊЕ   Нед Јан 18, 2009 10:58 am

Форум за наменет за дебатирање, размена на мислења, сестран форум со разнолики теми по сечиј вкус.

Сеуште сме нов, но надежен форум.

Придружете ни се. Кај нас и ТОРМОЗЕЊЕТО е забавно.

Нашата адреса е www.tormozenje.forumotion.com

Ја очекуваме вашата посета. Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
ФОРУМ-ТОРМОЗЕЊЕ
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Рекламирајња не вашите веб страни,форуми,блогови,цс сервери... :: Форуми-
Отиди до: