HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Доколку сакате да се претставите отворете нова тема...

Go down 
АвторПорака
Admin
Администратор
Администратор


Број на мислења : 15
Registration date : 2009-01-13

ПишувањеПредмет: Доколку сакате да се претставите отворете нова тема...   Вто Јан 13, 2009 4:41 pm

Значи доколку сакате да се претставите,отворете нова тема,вклучувајки го вашето име колку години,кратка биографија...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://reklamiraj.macedonianforum.net
 
Доколку сакате да се претставите отворете нова тема...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Рекламирај :: Претставете се!-
Отиди до: