HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Се бараат модератори...

Go down 
АвторПорака
Admin
Администратор
Администратор


Број на мислења : 15
Registration date : 2009-01-13

ПишувањеПредмет: Се бараат модератори...   Сре Јан 14, 2009 5:37 pm

Сепак само што го отворивме форумов мислам дека ке имаме потреба од модератори... Ајде пријавете се тука...Ние ке одлучиме дали ке бидете...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://reklamiraj.macedonianforum.net
linz
Почетник


Број на мислења : 4
Местолокација : Srbija
Занимање : Kockanje
Registration date : 2009-01-15

ПишувањеПредмет: Re: Се бараат модератори...   Чет Јан 15, 2009 10:34 am

Jas sakam da bidam moderator !
Sekako ako moze ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Се бараат модератори...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Рекламирај :: Известувања и Новости-
Отиди до: