HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 За кој клуб навивате ?

Go down 
АвторПорака
zidane10
Администратор
Администратор


Број на мислења : 18
Age : 26
Местолокација : veles
Занимање : Fudbal
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: За кој клуб навивате ?   Сре Јан 14, 2009 4:54 pm

За кој клуб навивате?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.zidane10tips.bloger.hr
VirtuaL
Почетник
avatar

Број на мислења : 3
Местолокација : Kratovo
Занимање : BET
Registration date : 2009-01-15

ПишувањеПредмет: Re: За кој клуб навивате ?   Чет Јан 15, 2009 3:56 am

Хала Мадрид !!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Admin
Администратор
Администратор


Број на мислења : 15
Registration date : 2009-01-13

ПишувањеПредмет: Re: За кој клуб навивате ?   Чет Јан 15, 2009 7:18 am

Челзи...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://reklamiraj.macedonianforum.net
Settips
Почетник


Број на мислења : 2
Местолокација : Kratovo
Занимање : Fudbaler
Registration date : 2009-01-15

ПишувањеПредмет: Re: За кој клуб навивате ?   Чет Јан 15, 2009 7:41 am

Manchester ====Sampion , igrajte uste sega ima 3.20 koef. king
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Toxic
Почетник


Број на мислења : 2
Местолокација : Valandovo
Занимање : GamerZClan Forum owner
Registration date : 2009-01-30

ПишувањеПредмет: Re: За кој клуб навивате ?   Пет Јан 30, 2009 12:51 pm

liverpool!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zidane10
Администратор
Администратор


Број на мислења : 18
Age : 26
Местолокација : veles
Занимање : Fudbal
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: За кој клуб навивате ?   Саб Јан 31, 2009 4:52 am

Manchester UTD 4 ever Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.zidane10tips.bloger.hr
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: За кој клуб навивате ?   

Вратете се на почетокот Go down
 
За кој клуб навивате ?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Секакви Дискусии :: Спорт :: Фудбал :: Фан клуб-
Отиди до: