HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Оперативен Систем

Go down 
АвторПорака
zidane10
Администратор
Администратор


Број на мислења : 18
Age : 26
Местолокација : veles
Занимање : Fudbal
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Оперативен Систем   Сре Јан 14, 2009 4:45 pm

XP или Linux? Кој е подобар?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.zidane10tips.bloger.hr
 
Оперативен Систем
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Секакви Дискусии :: Компјутери и технологија :: Софтвер-
Отиди до: